BSP или NPT 1/2,3/4,1,1 1/4,1 1/2 Електрични ПВЦ Топката Вентил,AC/DC9~35V 2 жици за контрола на моторните топката вентил
Новак - 0 %

BSP или NPT 1/2,3/4,1,1 1/4,1 1/2 Електрични ПВЦ Топката Вентил,AC/DC9~35V 2 жици за контрола на моторните топката вентил

Достапно за нарачка
DEN 2750.40
DEN 2750.00
Достапност:

BSP или NPT 1/2",3/4",1",1 1/4",1 1/2" Електрични ПВЦ Топката Вентил,AC/DC9~35 V моторните топката вентил
Производот е detials :
Производ големина : NPT/BSP 1/2", NPT/BSP3/4", NPT/BSP1", NPT/BSP1 1/4", NPT/BSP1 1/2", NPT/BSP2" (DN15,20,25,32,40,50)
Максимален работен притисок : 1.0 MPa
Циркулација медиум : Течност и воздух
Номинална напон : AC/DC 9~35 V
Жици за контрола методи : CR2-02
Инсталации струја : ≤ 500 MA
Тело материјал : ПВЦ
Отвори/Затвори време : ≤ 15 S
Животниот век : 100,000 кругови
Actuator meterial : Инженерство Пластика
Запечатување meterial : EPDM & PTFE
Actuator ротација : 90 °
Средина температура : -15 °~50 °
Течни температура : 2 °~95°
Прирачник замени : НИКОЈ
Индикатор : Да
Заштита : IP67 Жици дијаграм
Ве молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата ,Спецификација и напон!!! ви благодариме!

За производот

Спецификација:
DN32, DN15, DN20, DN25, DN40, DN50
Напон:
9V to 35V
Жици За Контрола На:
CR202
Бренд Име:
ILSY-IVA
Структура:
Топката
Материјал:
Пластични
Притисок:
Среден Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
G1/2,3/4,1,1 1/4,1 1/2
Actuator Режим:
Со Настава
моќност:
Електрична енергија

Избор на клиент