Нерѓосувачки Челик Автомобил Врата заклучување на капак заштита Капа Одговара за ГОЛФ 6 7 MK6 MK7 Passat B6 B7 Поло Jetta CC Lavida Fabia Врвен
Новак - 10 %

Нерѓосувачки Челик Автомобил Врата заклучување на капак заштита Капа Одговара за ГОЛФ 6 7 MK6 MK7 Passat B6 B7 Поло Jetta CC

Достапно за нарачка
DEN 180.00
DEN 162.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
ОЕМ
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
V0000000022
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
Објектот Должина:
0inch
Одговара за модели на автомобили 1:
Одговара За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 7 MK6 MK7 Passat B6 B7 Поло Jetta CC
Одговара за модели на автомобили 2:
Одговара за ФОЛКСВАГЕН Lavida Fabia Врвен

Избор на клиент