Жените Ретро Секси Наочари Рамка Мода Мачка Очи Јасно Леќа дами Eye Glasses F05
Новак - 0 %

Жените Ретро Секси Наочари Рамка Мода Мачка Очи Јасно Леќа дами Eye Glasses F05

Достапно за нарачка
DEN 154.08
DEN 154.00
Достапност:

Се заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Очила (без мало пакет)

За производот

Стил:
Мачка Очи
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Пластични
Леќа Висина:
45mm
Леќа Ширина:
51mm
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Избор на клиент