Бесплатен превозот 20pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач
Новак - 5 %

Бесплатен превозот 20pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач

Достапно за нарачка
DEN 1872.00
DEN 1778.00
Достапност:


Бесплатен превозот 20pcs Печатач амортизерите за Epson Перо Про 4000/4400/4450/4800/4880/7400/7450/7880/9400/9450/9880 печатач
принтер ink амортизерите е за да се спречи вашиот принтер печати ја главата затнат, ќе треба да ја замени овие апсорбери на секои шест месеци
Овие апсорбери работа за вода и база на растворувач инкџет печатари.
компатибилен за следните модели :
За Epson Перо Про 7450/9450/7880/9880/7400/9400/4880/4800/4450/4400/4000
Овој нов Компатибилен Амортизерите за Перо Печатач
Растворувач Отпорни
Посебно Големи Филтер Корисни за Висока Брзина на Печатење
Пакување : 20 парчиња/многу

За производот

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Број На Модел На:
Амортизерите за D9880
Бренд Име:
CYINKJET
Име на производ:
Мастило Амортизерите
Погоден за:
за Epson перо про 9880 печатач
Објектот:
мастило амортизерите за Epson перо про 9880 печатач
Материјал на мастило амортизерите:
П. P материјал
1 многу:
20pcs

Избор на клиент