10pc/многу 35x42mm 5 Бои Chiffon Флорални Шарм најголемиот Дел Цвет Шарм Приврзоци за DIY Ѓердани Нараквици Обетки Накит Материјали
Новак - 15 %

10pc/многу 35x42mm 5 Бои Chiffon Флорални Шарм најголемиот Дел Цвет Шарм Приврзоци за DIY Ѓердани Нараквици Обетки Накит Материјали

Достапно за нарачка
DEN 318.24
DEN 271.00
Достапност:

10pcs/многу 35x42mm 5 Бои Chiffon Флорални Шарм најголемиот Дел Цвет Шарм Приврзоци за DIY Ѓердани Нараквици Обетки Накит Материјали
1)Материјал : Алуминиумски+Chiffon
2)Бои : Како фотографии
3)Големина : 35x42mm
4)Количина : 10pcs/многу
5)Пакување : 10pcs/opp вреќа
6)Тежина : 20g/многу

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Број На Модел На:
F7202
Материјал:
Алуминиумски+Chiffon
Бои:
Исто како на слики
Големина:
35x42mm
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу
Пакување:
10pcs/opp вреќа
Тежина:
20g/lot
Стил:
цвет шарм
Тип:
цветни шарм
дизајн:
цвет шарм pendant
Функција:
цвет шарм рефус

Избор на клиент