EDAL 433MHz Универзален Далечински Управувач Switch Клонирање Предавателот Duplicator Копирате Кодот Remotes За Автомобил гаражни врати Настроената Keychain
Новак - 20 %

EDAL 433MHz Универзален Далечински Управувач Switch Клонирање Предавателот Duplicator Копирате Кодот Remotes За Автомобил гаражни

Достапно за нарачка
DEN 190.08
DEN 152.00
Достапност:

Чипови може да бидат копирани: 2260(сите производители);2262(Сите производители);PT2264, 5326(Сите производители);SC5262, HT600, HT680, HT6207, HT6010, HT6012, HT6014, SMC918series,527(Сите производители);1527(Сите производители);2240(Сите производители);HCS101, HCS200 HCS201(дел код),HCS300 HCS301(дел код), дел единствен чип microcomputer. *Тип на кодирање Поддржана : Поддршка за ДОЈДОА ВРВОТ Серија Далечински Управувач и на повеќето од другите далечински контроли. Батон : 4 Копчиња (шема) Powered By : 10 A 12 V Батерија Модулација Систем : ПРАШАЈ Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : Предавателна Моќност : +13dbm Фреквенција Windage : ±0.

За производот

Употреба:
Универзална
Пакет:
Yes
Канал:
1
Безжична Комуникација:
RF
Број На Модел На:
RX0013
Фреквенција:
433 MHz
Поддршка СТАН:
No
Бренд Име:
EDAL

Избор на клиент