INALIS Мода Накит Бисер Обетки се Зголеми Златна Боја SWA Елемент Австриската Кристали Цвет Обетки За Жените E722
Новак - 18 %

INALIS Мода Накит Бисер Обетки се Зголеми Златна Боја SWA Елемент Австриската Кристали Цвет Обетки За Жените E722

Достапно за нарачка
DEN 162.72
DEN 133.00
Достапност:


За производот

Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E714 E715 E716 E717 E718 E719 E720 E721 E722
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент