Jetta taillight,2012~2015year,LED,Слободен брод!touareg,sharan,Golf6,routan,поло,passat,magotan,jetta,vento,Golf7,Jetta задните светилки
Новак - 5 %

Jetta taillight,2012~2015year,LED,Слободен брод!touareg,sharan,Golf6,routan,поло,passat,magotan,jetta,vento,Golf7,Jetta задните

Достапно за нарачка
DEN 12768.00
DEN 12130.00
Достапност:


Jetta taillight,2012~2015year,LED,Слободен брод!ouareg,sharan,Golf6,routan,поло,passat,magotan,jetta,vento,Golf7,Jetta задните светилки
1.Model1
2.Model2
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

За производот

Емитуваат Боја:
фолксваген jetta
Температура На Боја:
2012 да 2015year
Wattage:
LED 4pcs per sest
Фолксваген Модел:
jetta
Бренд Име:
Nobonn
Jetta-Година:
2012,2015,2014,2013
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
Осветлување
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
ABS и ал
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Избор на клиент