Ѓ. J4Z Нови Пристигнување Фенси Најубаво Дама Pesonality Геометриски Faux Бисер Метал Dangle Сјајна Обетки Шармантна Женски Обетки
Новак - 20 %

Ѓ. J4Z Нови Пристигнување Фенси Најубаво Дама Pesonality Геометриски Faux Бисер Метал Dangle Сјајна Обетки Шармантна Женски Обетки

Достапно за нарачка
DEN 345.12
DEN 276.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EA36
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура
Состојба:
Нова без ознака
боја:
како на слика
Occassions:
партија,годишнина,ангажирање,свадба
Големина:
Околу 6 см
Тежина:
25 g

Избор на клиент