Моден Накит Westworld Логото Ѓердан Круг Робот Модел Метални Легури Линк Синџир Ѓердан & Pendant за Жените Mens-30
Новак - 32 %

Моден Накит Westworld Логото Ѓердан Круг Робот Модел Метални Легури Линк Синџир Ѓердан & Pendant за Жените Mens-30

Достапно за нарачка
DEN 102.72
DEN 70.00
Достапност:


Моден Накит Westworld Логото Ѓердан Круг Робот Модел Метални Легури Линк Синџир Ѓердан & Pendant за Жените Mens-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Z inc Легура Големина : 50cm+продолжетоци Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

За производот

Метална боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Pendant Големина:
Големина
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1512
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
50cm+extension
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)

Избор на клиент