Ѓ. J4Z Мода Необичен Лејди Геометриски Dangle Обетки Едноставен, Стилски Добар Квалитет Метал Обетки За Жените Партија Додатоци
Новак - 20 %

Ѓ. J4Z Мода Необичен Лејди Геометриски Dangle Обетки Едноставен, Стилски Добар Квалитет Метал Обетки За Жените Партија Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 345.12
DEN 276.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Ѓ. J4Z
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EA18
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Цинк Легура
Состојба:
Нова без ознака
боја:
како на слика
Occassions:
партија,годишнина,ангажирање,свадба
Големина:
за 6.5 см
Тежина:
14 g

Избор на клиент