Мотоцикл Хром Самостојна Седиште Задните Фендер Багаж Рек Поддршка Полица за Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki
Новак - 30 %

Мотоцикл Хром Самостојна Седиште Задните Фендер Багаж Рек Поддршка Полица за Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki

Достапно за нарачка
DEN 1823.52
DEN 1276.00
Достапност:


AM0030657
Спецификација :
100% сосема нов
Оваа Точка мора да имаат потреба да ги менувате Fitment (ве Молиме бидете сигурни дека ќе може да го менува пред да се купат)
Инсталација настава & хардвер не се опфатени
Материјал : Метал И Челик
Боја : хром
Големина : како слика покажува
Погодни За : Харли Дејвидсон Спортските модели и повеќето Хеликоптер Круизери Мотоцикли (Треба да Менувате за да ги Собере)
Јамаха Virago 250 Virago 535 Virago 750, Virago 1100
Јамаха Патот Ѕвезда Сите Модели вклучувајќи Воин
Јамаха V-Ѕвезда 650 Обичај и Класичната
Јамаха V-Ѕвезда 1100 Обичај и Класичната
Јамаха V-Ѕвезда 1300
Јамаха Roadliner
Јамаха Stratoliner
Јамаха Кралската Ѕвезда & Потфат
Јамаха Raider
Kawasaki VN800 Сите Модели
Kawasaki VN900 Обичај & Класичен
Kawasaki VN1500 Сите Модели
Kawasaki VN1600 Сите Модели
Kawasaki Meanstreak Сите Модели
Kawasaki VN2000 Сите Модели
Хонда Магна 750 94-03
Хонда Сенка 1100 Дух Sabre Аеро АЦЕ
Хонда Сенка 600 VLX DLX
Хонда Сенка 750 Дух Аеро АЦЕ
Хонда Дух 750
Хонда VTX 1300
Хонда VTX 1800
Suzuki Volusia 800/Булевар C50
Suzuki Marauder 800/Булевар M50
Suzuki Натрапникот LC1500/Булевар C90
Suzuki M109 R & C109 Сите Модели
И Повеќето други Хеликоптер Круизери Мотоцикл
Пакет се вклучени :
1pc x Самостојна седиште багаж багажник
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

За производот

Motobike Направи:
Хонда,Kawasaki,Јамаха,Харли-Дејвидсон,Suzuki
Материјал Тип:
метал челик
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.93kg
Објектот Ширина:
14cm
Бренд Име:
Mayitr
Објектот Должина:
27cm
Име На Модел:
Самостојна седиште багаж багажник
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Избор на клиент