Мажи Жени Шарм Хривнија Тибет Сребро + Тигар око Нерѓосувачки Челик Хривнија Магнетни Clasps Нараквици Унисекс Гроздобер Накит
Новак - 32 %

Мажи Жени Шарм Хривнија Тибет Сребро + Тигар око Нерѓосувачки Челик Хривнија Магнетни Clasps Нараквици Унисекс Гроздобер Накит

Достапно за нарачка
DEN 141.60
DEN 96.00
Достапност:


JIAJIA
Спецификација :
Материјал : Тибет Сребро + Тигар око
Големина : прибл. 17 cm
Тежина : околу. 29.4 g
боја : како на сликата покажува
Количина : 1 компјутер
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат
Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Гроздобер Накит

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
гроздобер накит
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
JAVRICK
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Други
Синџир Тип:
Други
Функција:
Други
Материјал:
Тибет Сребро + Тигар око

Избор на клиент