1PCS 5209A 5209 3209 3209A 45x85x30.2 3056209 Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи

1PCS 5209A 5209 3209 3209A 45x85x30.2 3056209 Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи

Достапно за нарачка
DEN 648.00
Достапност:

1 BUC Модел : 5209 На Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 45 mm OD (надворешен дијаметар) : 85 mm Ширина/Висина/Дебелина : 30.2 mm Тип : Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Количина : Еден имајќи
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

За производот

Материјал:
Челик
Површина Грубост:
Ра 1.6
Бренд Име:
MOCHU
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
3209A
Структура:
Двоен Ред Аголна Контакт Топката Имајќи
Премази:
Имајќи

Избор на клиент