2 парчиња/Поставите Нова Жешка Viennois Паун Ѓердан за Жените Панк Обетки Женски Свадба Изјава Накит Партија Додатоци Најдобар Подарок
Новак - 35 %

2 парчиња/Поставите Нова Жешка Viennois Паун Ѓердан за Жените Панк Обетки Женски Свадба Изјава Накит Партија Додатоци Најдобар

Достапно за нарачка
DEN 281.76
DEN 183.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JS06JM
Pendant Големина:
3.5 см
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
joyme
Функција:
Расположение Tracker
златен ѓердан:
накит
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Паун:
ѓердан обетки
свадба накит сет:
Обетки
изјава накит:
Joyeria
моден накит:
pendientes
boucle d'oreille:
опашот на накит сетови
Женски Bijoux:
изјава ѓердан
oorbellen:
Изјава
is_customized:
Y

Избор на клиент