За Toyota е корола Altis 2014 2015 година автомобил тело стил заштита од не ' рѓосувачки челик трим Пред до Решетка Решетка Решетка калапи 3pcs
Новак - 11 %

За Toyota е корола Altis 2014 2015 година автомобил тело стил заштита од не ' рѓосувачки челик трим Пред до Решетка Решетка

Достапно за нарачка
DEN 3066.24
DEN 2729.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
1cm
Бренд Име:
Xodouhi
Објектот Ширина:
1cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Бренд На Автомобил Материјали
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Должина:
1cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
JSWBHW22637
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes

Избор на клиент