Euramerican Мода зелен грашок дигитално сликање Имитација памук ткаенини за облека комбинација tissu ау метар telas tissus tecido
Новак - 40 %

Euramerican Мода зелен грашок дигитално сликање Имитација памук ткаенини за облека комбинација tissu ау метар telas tissus tecido

Достапно за нарачка
DEN 710.40
DEN 426.00
Достапност:

метар метар метар
Име : Euramerican Мода зелен грашок дигитално сликање Имитација памук ткаенини
Состав : 100% полиестер
Ширина : 150cm
Тежина : 150g/метар

За производот

боја:
половина метар, 1meter
Тип На Производ:
Органски Материјал
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Обична
Ширина:
150cm
Плетени Тип:
weft
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
Фан ying shang
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Други
Шема:
Печатени
Функција:
Анти-Бактерии
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници

Избор на клиент