13x19mm freeform lapis lazuli камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 инчи трговија на големо !
Новак - 19 %

13x19mm freeform lapis lazuli камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 инчи трговија на големо !

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 700.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Број На Модел На:
G0544
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
freeform
се направени од:
обработени lapis lazuli
Големина:
13X19MM

Избор на клиент