4Pairs Висок квалитет Spider inset обетки мода обетки Мешавина боја микро отвори Кубни циркон inset накит обетки 3239
Новак - 9 %

4Pairs Висок квалитет Spider inset обетки мода обетки Мешавина боја микро отвори Кубни циркон inset накит обетки 3239

Достапно за нарачка
DEN 2772.00
DEN 2522.00
Достапност:


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни. На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година. 2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии. 3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,и сл. 4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал : Метал
Боја : комбинација
Количина : 4 Pairs многу
Големина : спореди со владетелот

За производот

Метална боја:
Микс боја, Златна боја, Сребро, злато се Зголеми, Црна пиштол, Ниту Сребро, НИТУ се зголеми, Нема црна
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
COLARMIX
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
3239
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент