Tiki Ѕид Decals Нови Пристигнување Винил Тотем Налепници Дома Декор Дневна Соба Сопствени Бои на Располагање Decal Отстранлив Mural ZA626
Новак - 25 %

Tiki Ѕид Decals Нови Пристигнување Винил Тотем Налепници Дома Декор Дневна Соба Сопствени Бои на Располагање Decal Отстранлив

Достапно за нарачка
DEN 510.72
DEN 383.00
Достапност:


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Достапен во 2 големини (custom sizes достапни по барање) :
25cm широк x 91cm високи
33cm широк x 122cm високи
Овие налепници немаат позадина на сите, ниту бели ниту транспарентни. Секоја позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.
Заврши големина е зависи како да plaste тоа , ќе биде поголема или помала.

За производот

боја:
црна, сина, сива, зелена, виолетова, црвена, жолта, кафена, прилагодено боја, портокал
Големина:
25x91cm, 33x122cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZA626
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент