mylb Деца Отворено Играчки Кошница Enfant Смешно Прилагодливи Кошарка Стојат Супер Спорт Поставите Детска Играчка Топката со Inflator Пумпа
Новак - 30 %

mylb Деца Отворено Играчки Кошница Enfant Смешно Прилагодливи Кошарка Стојат Супер Спорт Поставите Детска Играчка Топката со

Достапно за нарачка
DEN 782.88
DEN 548.00
Достапност:


mylb Деца Отворено Играчки Кошница Enfant Смешно Прилагодливи Кошарка Стојат Супер Спорт Поставите Детска Играчка Топката со Inflator Пумпа
Смешни Прилагодливи Кошарка Стојат Супер Спорт Поставите Детска Играчка со Inflator Пумпа Оваа прилагодливи кошарка стојат започнува од помала височина за млади бебиња и се прилагодува со нив, како тие се развиваат своите вештини доволно да се подигне висина. Карактеристики : Лесен за вградување : 4 лесно да се соберат поврзување столбови. Со шарени солидна кошница одбор, тоа е добро да се подготви детето внимание и да се подобри нивниот физички вештини. Погоден за помагање на децата да се развие телото за координација и рамнотежа способност. Родители и деца и двете можат да се здружуваат заедно во забава, тоа е исто така добар за зајакнување на врската помеѓу родителите и детето. Големина : Макс висина : 1100mm Должина на секоја цевка : 230mm Дијаметар на топката : 110mm Топло потсетам : Пополните базата со вода или песок за надворешна стабилност. Не е за деца под 3 години. Возраст Опсег : > 3 години Карактеристики : Спортски Материјал : Пластични,Силикони Тип : Кошарка/Кошарка Стои Пакет Големина(L x W x H) : 39.00 x 28.50 x 6.50 cm / 15.35 x 11.22 x 2.56 инчи Пакет Содржина : 1 х Сет на Кошарка Стојат, 1 x Кошница Топката, 1 x Inflator Безбедност на производите Disclaimer : не Можеме да го прифатиме никаква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ. Сите наши производи се широко се тестирани за да се усогласат со ригорозни и строга КК стандарди. За одредени производи (на пример, играчки, ножеви и др.), ние препорачуваме соодветен надзор како што не може да биде одговорен за злоупотреба или несреќи. Мали Делови Напомена : Овие играчки содржат мали делови, не е за деца под 3 години, во случај на голтање или гушење . Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ.

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
далеку оган
Бренд Име:
mylb
Карактеристики:
Спорт
Материјал:
Пластични
Тип:
Кошарка/Кошарка Стои
Дијаметар:
110mm

Избор на клиент