НЕКА ВАШИТЕ СОНИШТА испловија Pendant Шарм Ѓердан Подарок Накит 10Pcs/Многу #LN427
Новак - 23 %

НЕКА ВАШИТЕ СОНИШТА испловија Pendant Шарм Ѓердан Подарок Накит 10Pcs/Многу LN427

Достапно за нарачка
DEN 576.00
DEN 444.00
Достапност:


Синџир Должина : 45СМ Pendant Висина : 22mm Грижа информации : "НЕКА ВАШИТЕ СОНИШТА испловија" Накит е деликатна..ве молиме НЕ затегнување, се повлече на вашиот ѓердан. Тоа нема да се држи до тоа!
Можете да полски вашиот ѓердан користејќи мека памучна крпа, не користете било какви средства за чистење агенти. Не спреј вашиот ѓердан со парфем, очила или други хемикалии. Не се носат во туш, или базен или додека си спие. Ве молиме однесувајте се кон вашиот предмет со нега.

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
22mm
Број На Модел На:
LN427
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Oralevin
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
моден накит
Синџир должина:
18inch
Бесплатни Express:
Цел над $150
Прифати Прилагодено Дизајн:
ве молиме контактирајте со нас
Најголемиот Дел Цел:
прифатете

Избор на клиент