Burvogue Топла Фирма Жените Тело Shaper Лесна Bodysuits Shapewear Половината Cincher Контрола Shaper Слабеење Секси Долна Облека Shaper
Новак - 30 %

Burvogue Топла Фирма Жените Тело Shaper Лесна Bodysuits Shapewear Половината Cincher Контрола Shaper Слабеење Секси Долна Облека

Достапно за нарачка
DEN 959.04
DEN 672.00
Достапност:


Полна Чаша(16186),Половина Чаша(16160)
Големина На Табелата
16107 :
Производ Екранот
16160 :
16186 :
16193 :
1) Како да се плаќаат пари при нарачката) или проблем во врска со вашата картичка ?
Или контактирајте не на Купувачи Онлајн :
2) Што Големината Јас Треба Да Се Избере?
Ве молиме изберете во зависност од големината на табелата.Или контактирајте со нас за некоја идеја.
3) трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот , ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ад информации за нас, ако би сакал да.
4) Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
5) дали има некој царина?
Обично ние ќе се прогласи минималната вредност и како подарок за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
6) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
BurVogue
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex,Памук
Shapewear:
Bodysuits
Број На Модел На:
16160,16107,16186,16193
Ткаенина Тип:
Poplin
Контрола Ниво:
Медиум
боја:
Црна
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL 6XL
Тип На Објект:
Телото shaper/долна облека
Сезоната:
сите
Потекло:
Кина
Функција:
Полна Чаша(16186),Половина Чаша(16160)
Тип:
Overbust Shaper
Функција:
Долна облека за облекување/, Плус Големина
dropship:
на располагање
DHL Бесплатен Превозот:
Avaialble Кога Цел Износ Над 200USD

Избор на клиент