4 поставува 22mm CNC Црни Алуминиумски Рака Менгеме Цевка Планината За DIY Quadcopter Hexacopter Multirotor Рамка

4 поставува 22mm CNC Црни Алуминиумски Рака Менгеме Цевка Планината За DIY Quadcopter Hexacopter Multirotor Рамка

Достапно за нарачка
DEN 282.24
Достапност:


Црна Алуминиум Рака Менгеме Цевка Планината
Големина D : 22mm
A=34mm B=29mm C=28mm
Количина : 4 сетови (вклучувајќи завртки и најлон Заклучување Орев)
Ви благодариме за вас посета на нашата продавница, ако имате било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас

За производот

is_customized:
Yes
Структура:
Суспензија Менгеме
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
22mm

Избор на клиент