секси женски исклучување рамо долго лето sundressess жена лето плажа backless страна шлиц море фустан KK714 П
Новак - 45 %

секси женски исклучување рамо долго лето sundressess жена лето плажа backless страна шлиц море фустан KK714 П

Достапно за нарачка
DEN 3504.00
DEN 1927.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Сезоната:
Пролет
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
KK714
Бренд Име:
EASTQUEEN
Декорација:
Лак
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
О Деколте
долго лето sundresses:
море фустан

Избор на клиент