Вистински Powerlink Перформанси 743 20 30 CVT Вози Појас За GY6 125cc 150cc Мотор Мопед Скутер ATV Quad
Новак - 5 %

Вистински Powerlink Перформанси 743 20 30 CVT Вози Појас За GY6 125cc 150cc Мотор Мопед Скутер ATV Quad

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 501.00
Достапност:


743 20 30 CVT Вози Појас

За производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
10cm
Име На Модел:
743 20 30
Тип На Објект:
Вози Појаси
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Тежина:
0.16kg
Објектот Должина:
10cm
Објектот Висина:
15cm

Избор на клиент