Луди Horsehide Паричникот Човек Вистински Кожен Паричник Паричникот Раководител Слој Cowhide Краток Фонд Паричник

Луди Horsehide Паричникот Човек Вистински Кожен Паричник Паричникот Раководител Слој Cowhide Краток Фонд Паричник

Достапно за нарачка
DEN 811.20
Достапност:


Природата Вистински Кравја Кожа
Лудиот Коњ Кожа
Предупредување : Ноктите Гребнатини на Кожа се Целосно Карактер, Ова НЕ е Дефект. Корисниците можат да користат прстите нежно тријте на гребење, поголемиот дел од времето на гребнатини ќе исчезне.
Производ слика дисплеј :
- темно кафеава боја
темно кафеава боја
Светло кафена - Лудиот Коњ

За производот

Бренд Име:
ЛУД
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
11cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
9
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
Q1013
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Монета Џеб,Passcard Џеб,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот

Избор на клиент