Peugeo 3008 taillight,2011~2014year,LED,Слободен брод!206 207 308 3008 408 4008 508 Рација RCZ,Партнер,3008 задните светилки
Новак - 5 %

Peugeo 3008 taillight,2011~2014year,LED,Слободен брод!206 207 308 3008 408 4008 508 Рација RCZ,Партнер,3008 задните светилки

Достапно за нарачка
DEN 43200.00
DEN 41040.00
Достапност:


Peugeo 3008 taillight,2011~2014year,LED,Слободен брод!206 207 308 3008 408 4008 508 Рација RCZ,Партнер,3008 задните светилки
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

За производот

Емитуваат Боја:
PEUGEOT 3008
Температура На Боја:
2011 да 2014year
Wattage:
LED 4pcs per sest
Бренд Име:
Nobonn
Тип На Објект:
Ден Светлина
3008-Година:
2014,2015,2013,2012,2011
Peugeot Модел:
3008
Специјални Функции:
Осветлување
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Материјал Тип:
ABS и ал
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Избор на клиент