Предните И Задните Wiper Ножеви За Citroen Го Немо 2008 Година Наваму Гума Ветробранското Стакло Шофершајбната Стакло Авто Автомобил Додатоци 26+19+14
Новак - 15 %

Предните И Задните Wiper Ножеви За Citroen Го Немо 2008 Година Наваму Гума Ветробранското Стакло Шофершајбната Стакло Авто Автомобил

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 285.00
Достапност:

Меѓународни wiper големина на :
За Citroen Го Немо 2008 -2013
Возачот Големина : 26 инчи
Патникот Големина : 19 инчи
Задните wiper големина : 14 инчен
Детали За Производот :
Производ Phopo :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.
Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
4, Ако купувачите не би можела да добие предмети по време на испорака завршена, ние би сакале да се вратат или повторно да ја прати.

За производот

Citroen Го Немо-Година:
2011,2009,2012,2008,2010,2013
За Возило Брендови/Модел:
Citroen
Објектот Ширина:
2cm
Име На Модел:
TC212
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
toocene
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Висина:
3cm
Година:
2017Year
Citroen Модел:
Го немо
Објектот Тежина:
0.3kg
Потекло:
NingBo Кина
Големина:
26+19

Избор на клиент