Пролет И Лето Диви Cowboy Кошула Жените Долг Ракав Тексас Кошула Lapel Блуза

Пролет И Лето Диви Cowboy Кошула Жените Долг Ракав Тексас Кошула Lapel Блуза

Достапно за нарачка
DEN 960.00
Достапност:

Таму може да се 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Click Here : Shippment
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Pls Проверете објектот е measurment внимателни пред да се купи!!
Ви благодариме за вашето разбирање
АКО СТЕ ВО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ РЕГИОНОТ И САКАТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ДРУГА EXPRESS ,ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО КОНТАКТИРАТЕ ОВЛАСТЕНИОТ СЕРВИС,НИЕ ЌЕ НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА ВО ЦЕНАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ.
(Ве молиме да ни кажете на декларираната вредност, по вашите наредби).4〃 XL Биста : 40.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.4〃 Ракав : 22.Други земји и пакет над 2 Кг,купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : јас Треба да го плати Превозот Надомест?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната,кој е бесплатен превозот во 16 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Канада; Шпанија; Русија; Шведска; Нов Зеланд;Норвешка;Швајцарија; Јапонија; Ирска; Белгија; Јужна Кореја;Данска;Сингапур.0〃 Ракав : 22.8〃 Ракав : 23.6〃 М Биста : 37. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори
на вас како е можно поскоро.
П : Дали имате следење на Број за мојата нарачка?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број,и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.0〃 Рамо : 14.4〃 Должина : 23.6〃 Ракав : 22.6〃 Должина : 24.2〃 Должина : 24.8〃 Рамо : 15.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.7〃
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.4〃 Рамо : 15.
Повеќето Предмети се испраќаат од Кина using China Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји within14~30 работни дена, за Време на Божиќ или Други Фестивали можеби 5~7days подоцна.
П : Дали оваа точка да дојде со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
A : многу ви Благодарам многу за вашата поддршка, ако сакате да се купи големи quantitys,ве молиме испратете e-mail на нас,Ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.Сите пораки ќе бидат одговорени
во рок од 1 работен ден.
Гаранција
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Плаќање
Во моментов, што може да се плати using Visa, Master Card, QIWI и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
ТЕЖИНАТА НА СТОКАТА Е ГРУБА ПРОЦЕНКА, ВИСТИНСКАТА ТЕЖИНА Е ПРЕДМЕТ НА НАШИОТ ПРАТКАТА МЕРЕЊЕ НАДВЛАДЕЕ,АКО ИМА ВИШОК ТОВАР, НИЕ ЌЕ ВЕ КОНТАКТИРАМЕ И НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ.2〃 Рамо : 15.0〃 L Биста : 38.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.Големина/cm S Биста : 90cm Должина : 60cm Ракав : 56cm Рамо : 37cm М Биста : 94cm Должина : 61cm Ракав : 57cm Рамо : 38cm L Биста : 98cm Должина : 62cm Ракав : 58cm Рамо : 39cm XL Биста : 102cm Должина : 63cm Ракав : 59cm Рамо : 40cm Големина/инчен S Биста : 35.

За производот

Големина:
M, L
Бренд Име:
CINRY Е MODA
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Тексас
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените

Избор на клиент