Адвокатско Компресија Долг Ракав Т кошула Bodybuilding Фитнес Облека Нови Mens Компресија Спортски Тесни Блузи Tee
Новак - 32 %

Адвокатско Компресија Долг Ракав Т кошула Bodybuilding Фитнес Облека Нови Mens Компресија Спортски Тесни Блузи Tee

Достапно за нарачка
DEN 527.52
DEN 359.00
Достапност:


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
codylundin
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент