црна За Kawasaki Z1000 2010 2011 2012 2013 2014 z1000 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател Поставување Z 1000 z
Новак - 6 %

црна За Kawasaki Z1000 2010 2011 2012 2013 2014 z1000 Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните

Достапно за нарачка
DEN 1482.24
DEN 1393.00
Достапност:


Одговара за Kawasaki Z1000 10-14
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

За производот

Тип На Објект:
Места & Клупи
Име На Модел:
Z1000 10-14
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
боја:
Црна

Избор на клиент