BJMYCYY 1pcs Нерѓосувачки челик декоративна кутија автомобил климатизација на централната контролен панел за Mazda Atenza 2017
Новак - 24 %

BJMYCYY 1pcs Нерѓосувачки челик декоративна кутија автомобил климатизација на централната контролен панел за Mazda Atenza 2017

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 729.00
Достапност:


ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е погоден за овој производ тогаш се купи!

За производот

Бренд Име:
BJMYCYY
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
001
Објектот Должина:
28inch
Објектот Ширина:
18inch
Објектот Висина:
8inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Избор на клиент