Силиконски поместена гаќи лесна долна облека соочи гаќи задник подобрување на долна облека лажни задник влошки bodyshaper задник lifter
Новак - 9 %

Силиконски поместена гаќи лесна долна облека соочи гаќи задник подобрување на долна облека лажни задник влошки bodyshaper задник

Достапно за нарачка
DEN 812.16
DEN 739.00
Достапност:


1) Купувачи се за да ги напуштат своите повратни информации за примање на нивните item(s) & ние ќе остави позитивни повратни информации до купувачи на истиот ден кога ќе добиеме позитивен фидбек од купувачи.
2) ве Молиме да не остави негативен или неутрален повратни информации без да се обидува да го реши проблемот со контактирате со нас на прво место. Ако грешките се направи, ние сме секогаш спремни да го надминете до проблемот, па ние може да остави позитивни повратни информации, и имаат позитивно искуство.
вашето разбирање е многу добредојдена и ценета
добредојдовте на jinjing langzhou garement co,.ltd
Ние сме jinjiang langzhou garement co.,ltd специјализирана за производство и продажба на секси долна облека , секси корсет (плус големина корсет опсег од s-6xl ), плус големина долна облека (xl, 3xl,4xl,5xl) , секси bustier ,секси половината cincher , секси clubwear ,танц костим, фенси облека костим , возрасни костим, полицијата костим , секси порибување ,сатен ракавици , hallow костими , секси вечер фустан( матурска облека) .Ние имаме r& d deparment,нови стилови излезе во секој месец.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Boyshort
Декорација:
Никој
Пораст Тип:
низок Пораст
Број На Модел На:
задник lifter
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Стил:
Секси
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент