4Pcs/Многу Попуст Цена Професионални Фаза Ласерската Светлина 1000mw RGB Полн Колор Ласерски Зрак Светлина 4 Chs Со DMX512 Брза Испорака

4Pcs/Многу Попуст Цена Професионални Фаза Ласерската Светлина 1000mw RGB Полн Колор Ласерски Зрак Светлина 4 Chs Со DMX512 Брза

Достапно за нарачка
DEN 22176.00
Достапност:


4 Pcs/Многу Попуст Цена Професионални Фаза Ласерската Светлина 1000mw RGB Полн Колор Ласерски Зрак Светлина 4 Chs Со DMX512 Брза Испорака , фабрика цена, со висок квалитет, брод од страна на DHL, ТНТ, UPS-от, Fedex или Други превозот начини слободно во рок од 5 дена.
Спецификација за производ : Шест - Око Ласерски Зрак Cight Моќ ЦРВЕНО 2*200mw Зелена 2* 100mw Сина 2*200mw Режим на Play : Auto,Звук активирање/DMX512 Ефект : нокаутирам Различни греди и крстот ѕвезда Контрола Интерфејс : DMX512/(канал 4) Моќност : AC110-220 V,50-60 HZ Големина : 35*32*15cm Применливи за диско,кафуле, паб,клубови,големите вршење места,ballrooms итн Пакет вклучуваат : 1pc Ласерската Светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабел
Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив. Не се купи на сиромашните и оние од другите, без каква било гаранција за квалитет. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. со нашата. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator.
Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Ви благодариме.

За производот

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
P153
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Домашна Забава
моќност:
900mw
Име на производ:
Шест - Око Ласерски Зрак Светлина
Моќност:
AC110-220 V,50-60Hz
Црвена:
2*200mw
Зелена:
2* 100mw
Сина:
2*200mw
Режим на Play:
Auto,Звук активирање/DMX512
Ефект:
Нокаутирам Различни греди и крос
контрола интерфејс:
dmx512
DMX Канал:
Канал 4
Важат за:
Сцената Dj Светла

Избор на клиент