LaMaDiaa Луксузни Посебен Дијамант Пантер Синџир Мека Лушпа Телефон Случај за iPhone 6 6s плус 7 8 плус Задниот Поклопец

LaMaDiaa Луксузни Посебен Дијамант Пантер Синџир Мека Лушпа Телефон Случај за iPhone 6 6s плус 7 8 плус Задниот Поклопец

Достапно за нарачка
DEN 271.68
Достапност:


За производот

Материјал:
за iphone 6 6s, i6 6s плус(5.5 inch), за iphone 7 8, i7 8 плус(5.5 inch)
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
дизајн:
Обична
Бренд Име:
LaMaDiaa
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
for 6 6s plus 7 8 plus
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Мека Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Избор на клиент