Legenstar Врвот Продажба Шупливи Надвор Магнетни Ароматерапијата Diffuser Pendant Накит 30мм Парфем Locket Ѓердан Љубов Шема Femme

Legenstar Врвот Продажба Шупливи Надвор Магнетни Ароматерапијата Diffuser Pendant Накит 30мм Парфем Locket Ѓердан Љубов Шема

Достапно за нарачка
DEN 312.00
Достапност:


еден pendant/ѓердан со 5 парчиња случаен боја слободни чувствува подлога
Производ Карактеристики
Точка Име : Масло Diffuser Парфем Lockets Pendant
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик (Носат не избледуваат
Целосно не-корозивен, и отпорни на киселина, алкално отпорни, не се бои, не исчезнува, не алергии, нема нарушување, тешко, светла)
Pendant Големина : 30мм
Пакување : Едно Парче Во Една OPP Вреќа
Човечкото тело не произведува никакви несакани ефекти и без штета на зелена високо-одделение зелена украси
High-end мода и елегантен шупливи дизајн, се отвора во омилени додаток или парче на етерични масла
1.Ние обично го прифатат плаќање преку
2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
3.Парите е сигурен во Aliexpresss сметка ,pls направи потврда на aliexpress и ослободување пари откако стоката е примена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,pls се чувствуваат слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации .ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било каков проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,pls не двоумете се да контактирате со нас во 7days по приемот на предмети.Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да бидат во нивните origional пакување.
Деталите како следново :
1.Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или ни e-mail на : lsgroup01 dot legenstar.com
2.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
PN027
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Legenstar
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
30 mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
ОЕМ:
прифатете
Обликот:
вдлабната форма
Pendant Тип:
pendant ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
парфем diffuser locket ѓердан
locket големина:
30мм
Повод:
партија /свадбена/неврзан/секоја прилика
Синџир Стил:
Линк Синџир
Синџир должина:
60+5 см
Отворениот Метод:
Магнетно

Избор на клиент