2017 Нова Свадба реквизити Декорација Кристал Торта Стојат табела centerpieces цвет вазна екранот свадба знак област патот води 70cm H
Новак - 30 %

2017 Нова Свадба реквизити Декорација Кристал Торта Стојат табела centerpieces цвет вазна екранот свадба знак област патот води

Достапно за нарачка
DEN 4800.00
DEN 3360.00
Достапност:


Висина е 70 CM, врвот пан дијаметар е за 25cm

За производот

Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
HGGFS1
Големина:
L

Избор на клиент