EMMAYA Сосема Нов Brincos Обетки За Жените 2018 Нови CZ Голема Кристал Студ Обетки Женски Подарок Мода Накит Подароци
Новак - 8 %

EMMAYA Сосема Нов Brincos Обетки За Жените 2018 Нови CZ Голема Кристал Студ Обетки Женски Подарок Мода Накит Подароци

Достапно за нарачка
DEN 551.52
DEN 507.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ЕТ-430-40
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Emmaya
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Избор на клиент