50pcs/многу Нов ATTINY85 ATTINY85-20SU INY85 СОП-8 Микроконтролерски

50pcs/многу Нов ATTINY85 ATTINY85-20SU INY85 СОП-8 Микроконтролерски

Достапно за нарачка
DEN 3264.00
Достапност:


Шенжен Fengshengxin Electronics Co. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.

За производот

Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ATTINY85-20SU
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард

Избор на клиент