Прилично Голема Кристал Spider Мажите Brooch Иглички Џемпер Клипови Жените Bijouterie Моден Костим Партија Додатоци Broche XZ142
Новак - 28 %

Прилично Голема Кристал Spider Мажите Brooch Иглички Џемпер Клипови Жените Bijouterie Моден Костим Партија Додатоци Broche XZ142

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 103.00
Достапност:

Детали за производот Кристал Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Кристал Големина : 5.5*5.5 cm

За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XZ142
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Избор на клиент