10pcs 2S-6S Рамнотежа Полнење Wire Кабел 20 AWG Силикон Жица JST-XH Рамнотежа РК Lipo Батеријата
Новак - 0 %

10pcs 2S-6S Рамнотежа Полнење Wire Кабел 20 AWG Силикон Жица JST-XH Рамнотежа РК Lipo Батеријата

Достапно за нарачка
DEN 241.44
DEN 241.00
Достапност:


10pcs 2 S-6 S JST-XH JST XH Конектор Адаптер приклучок Рамнотежа Промени Жица за Lipo Батеријата

За производот

боја:
15cm 2S, 15см 3S, 15см 4S, 15см 5S, 15см 6S, 15см 2 парчиња секој, 20cm 2S, 20cm 3S, 20cm 4S, 20cm 5S, 20cm 6S, 20cm 2 парчиња секој
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
2s-6s
Бренд Име:
YOWOO МОЌ
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Гума
Технички параметри:
Вредност 10
Надградба На Делови/Додатоци:
балансирање на наполнетост на жица
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент