2 ПАРЧИЊА Сјај Модел 12v ДОВЕДОА Автомобил светилки drl дење работи светлина Браник Пред Магла светилка светилки drl стил За Форд Фокус MK3 2012 2013 2014
Новак - 20 %

2 ПАРЧИЊА Сјај Модел 12v ДОВЕДОА Автомобил светилки drl дење работи светлина Браник Пред Магла светилка светилки drl стил За

Достапно за нарачка
DEN 3236.16
DEN 2589.00
Достапност:


За производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
UNOCAR
Материјал Тип:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Дијаметар:
4inch
Тип На Објект:
Ден Светлина
Напон:
12V
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
FORD FOCUS

Избор на клиент