Случај Ракав За Asus Zenpad C 7.0 Z170C Z170MG Z170CG Заштитна Smart Cover Faux Кожа Таблет КОМПЈУТЕР За Zenpad C 7.0 инчен Случај
Новак - 5 %

Случај Ракав За Asus Zenpad C 7.0 Z170C Z170MG Z170CG Заштитна Smart Cover Faux Кожа Таблет КОМПЈУТЕР За Zenpad C 7.0 инчен Случај

Достапно за нарачка
DEN 472.80
DEN 449.00
Достапност:


На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 Asus Zenpad C 7.0 Z170 C Z170 MG Z170 CG 】7inch
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај

За производот

Должина:
20cm
Бренд Име:
HUWEI
Модел Компатибилност:
За Zenpad C 7.0 Z170C Z170MG Z170CG
Број На Модел На:
За Zenpad C 7.0
Пакет:
No
Ширина:
13cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
за Asus
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
7

Избор на клиент