MTKRACING Бесплатен превозот за KAWASAKI В.Н.Е 650 2015- CNC Модифицирани Мотоцикл откажат од топката / шок апсорбер

MTKRACING Бесплатен превозот за KAWASAKI В.Н.Е 650 2015- CNC Модифицирани Мотоцикл откажат од топката / шок апсорбер

Достапно за нарачка
DEN 1152.00
Достапност:

Состојба : 100% сосема нова Боја : титаниум црвена сина, црна, црна, сребрена Применливи модели : В.Н.Е 650 2015-2016 Забелешка : ве Молиме потврдете дека овој производ е погоден за вашиот мотор инсталација пред ставање на ред производот предните тркала е 24 долари, на задните тркала е 24 долари. Предните и задните тркала се 48 долари. Производот се продава за предните или задните тркала .

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MTKRACING
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
В.Н.Е 650
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
CNC
Објектот Висина:
0cm

Избор на клиент