TYTW Бесплатен Превозот S925 Сребрена Школка Бисер Мода Обетки Жените Накит Прилагодите Долго Earbob Слатководни Студ Бисер Earring
Новак - 19 %

TYTW Бесплатен Превозот S925 Сребрена Школка Бисер Мода Обетки Жените Накит Прилагодите Долго Earbob Слатководни Студ Бисер Earring

Достапно за нарачка
DEN 1167.84
DEN 946.00
Достапност:


За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС .
Ние, исто така, ја прифати Пад на Превозот.
Добредојдовте ОЕМ & ODM дизајн.

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
CBE-40
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
TYTW
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
овална
Камен:
свежа вода бисер
боја:
Бела, Светло Жолта, Светло Виолетова
Повод:
Подароци, Партија, Шопинг, Свадба, Дипломски, Секојдневниот Живот

Избор на клиент