Тешки Магнетни Не ' Рѓосувачки Челик Топката На Скротумот Носила Метал Траен Петел Прстен За Мажи Одложување Пенисот Прстен Секс Играчка За Секс Продавница
Новак - 50 %

Тешки Магнетни Не ' Рѓосувачки Челик Топката На Скротумот Носила Метал Траен Петел Прстен За Мажи Одложување Пенисот Прстен Секс

Достапно за нарачка
DEN 1752.00
DEN 876.00
Достапност:

Тешки Магнетни не 'Рѓосувачки Челик Топката на Скротумот Носила Метал Траен Петел Прстен За Мажи Одложување Пенисот Прстен Секс Играчка за Секс Продавница Спецификации : Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик и силен магнет Боја : сребро Функција : Супер Силен Magnetical Скротумот Носилки, тоа е подобро функционалност од заклучување и лесен за ракување. Објектот Големина : Внатрешна Кол 30мм/33mm/40mm/50mm Производ Функција 1.Направи пенисот во ерекција полесно. 2.Зголемување на пенисот дијаметар. 3.Одложување на ејакулација време
rproof У Тип 10 Брзина на Вибрациите USB Полнење Женската Г-Точка По продажбата може да се врати производот без причина во 7 дена по packag примени . Ве молиме контактирајте со нас ако производот има проблем во 7 дена откако ќе прими пакет . Се врати превозот цената зависи цел е физички вистината .

За производот

Големина:
Dia 30mm, Dia 33mm, Dia 40mm, Dia 50mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
CR-406
Бренд Име:
DACHMA

Избор на клиент