Луксузна Телефон Заштитна Capa Случај За Phicomm C1230L/ C1530L/ C730Lw/E670Lw/P680L/Поим L/ Покрие Паричникот СТП Кожна Торба
Новак - 19 %

Луксузна Телефон Заштитна Capa Случај За Phicomm C1230L/ C1530L/ C730Lw/E670Lw/P680L/Поим L/ Покрие Паричникот СТП Кожна Торба

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 194.00
Достапност:

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

За производот

Материјал:
За Phicomm C1230L, За Phicomm C1530L, За Phicomm C730Lw, За Phicomm E670Lw, За Phicomm P680L, За Phicomm Поим L
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
ZTE
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај

Избор на клиент