Wobblers Риболов Намамат 19.7 cm 45g 1pc Голема Minnow Seawater Риболов на Пастрмка За Контрола Длабоко за Подводен Риболов Справи
Новак - 5 %

Wobblers Риболов Намамат 19.7 cm 45g 1pc Голема Minnow Seawater Риболов на Пастрмка За Контрола Длабоко за Подводен Риболов Справи

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 319.00
Достапност:


Wobblers Риболов Намамат 19.7 cm 45g 1pc Голема Minnow Seawater Риболов на Пастрмка За Контрола Длабоко за Подводен Риболов Справи

За производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
GH-HJDMN
Бренд Име:
GETHOOKED
Позиција:
Seawater Риболов
Должина:
197mm
Тежина:
45g
Материјал:
тешко пластика
Тип:
Minnow Риболов Намамат
Пливање Акција :
Лебдечки
Потекло:
Кина

Избор на клиент