1mm Не-плетени Полиестер Чувствува Ткаенина Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Дома Декор Материјал Дебелина Микс 40Color 30cmX30cm 11.8x11.8inch

1mm Не-плетени Полиестер Чувствува Ткаенина Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Дома Декор Материјал Дебелина Микс 40Color 30cmX30cm

Достапно за нарачка
DEN 1483.20
Достапност:


Полиестер Чувствува Ткаенина Ткаенина DIY рачно изработени Шиење Дома Декор Материјал Дебелина 1mm Мешавина Боја 30x30cm 11.8x11.8inch
Количина : 40 парчиња/многу (без повторување боја)
Големина : 30cmx30cm/парче
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Како ние се намали ткаенини :
Секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.
Техника : Nonwoven
Модел : Обоена
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Материјал : Полиестер
Nonwoven Техника : Откачи-Спои
Стил : Солидна Серија
Тип : Полиестер Акрилик Nonwoven Чувствува Ткаенина
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Бои : 40 Бои, Без Повторување
Големина : 30cmx30cm
Големина на : 11.8x11.8inch
Дебелина : 1mm
Пакување : 40 Парчиња/Пакет
Тежина : 650g
Печати : Без Печатени
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Кукли Чанта

За производот

Шема:
Обоена
Техника:
Nonwoven
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Бренд Име:
HAISEN
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
Откачи-Спои
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
30cmx30cm
Тип:
Никој
Плетени Тип:
NonwovenNonwoven
Стил:
Никој
Тип:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина
Стил:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина Откачи-Спои
Име на производ:
Полиестер Акрилик Nonwoven Чувствува Ткаенина
Материјал:
Полиестер
Големина(cm):
30cmx30cm Големина(инчен)11.8x11.8inch
Дебелина:
1mm
Пакување:
40 парчиња/пакет
Тежина:
650g/package
Техника:
Nonwoven Чувствува Ткаенина
Употреба:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина За DIY рачно изработени Hometextile Крпеница

Избор на клиент